Taaskasutus

Horele Mone kutsub üles Sind jätkusuutlikuks elustiiliks. Meie suureks sooviks on hoida loodust ning kasutada toodete pakendamiseks korduvkasutatavaid pakendeid. Anna ka Sina oma panus selleks, et pea iga pakend saaks omale uue elu ja võimaluse pakkuda uut elamust kellegis teisel, et see tore pakike ei lõpetaks tühjalt prügikonteineris.

Kuidas see siis täpselt käib?

Sul on selleks kaks võimalust:

  1. Tagasta meile tühjad tootepakendid otse kätte kas Haabneeme või Tabasallu ning anname anname Sulle e-poe krediiti;
  2. Kui oled ostnud meie e-poest või Ilumessilt Kehakoorijaid ning toode on otsa saanud, siis ole hea pese purgike puhtaks ja saada meile tagasi (saatmiskulud on meie kanda). Meie desinfitseerime need ära ning täidame purgikese juba uue tootega. Selle armsa ringlusega hoiame me üheskoos loodust. Omalt poolt pakume Sulle mySKIN krediiti
  3. Kui, aga tunned, et ei taha meile tühja purgikest tagasi saata, siis anname sulle paar soovitust mida tühja purgiga edasi teha. Kindlasti puhasta purk korralikult, soovitatavlt nõudepesumasinas: kasuta kuivaine purgina; kasuta kaasakakntava kosmeetika purgina nt lisa kreemi sisse, vedelseepi mis iganes. Purgil on veel teisigi uusi kasutusvõimalusi. Mõnusat Taaskasutamist!

 

Edasine jäta meie hoolde

Meie desinfitseerime need ära ning kontrollime, et pakend oleks sobilik uuesti täitmiseks, täidame pakendi uue ja värske tootega. Kogu selle lihtsa protsessi käigus vähendame üheskoos prügi hulka. Selle protsessiga saad samuti e-poe krediiti.

Hetkel saame tagasi võtta vaid meie käsitöö tooteid ehk Kehakoorijate purke.

Kui Sul endal on tolmu kogumas tühjad 200ml purgikesed või 50ml, siis täidame need samuti uue tootega, vastu saad Sina meie e-poes krediiti. Väiksemasse purki saame Sinu enda soovil täita kas mugava kaasaskantava Kehakoorijaga mida nt sauna võtta kaasa või teeme Sulle huulekoorija.

Uudiskiri
Tahad olla kursis kõige magusamate sooduspakkumistega?

Võta meiega ühendust!

Me oleme siin, et teid aidata. Koos leiame vastuse igale su küsimusele. Kirjuta julgelt ja vastame sulle 1-3 tööpäeva jooksul. Kiireloomuliste murede korral helistage allolevale numbrile: 

(+372) 5854 0999