Edasimüüjad

Ruuby Elustiilipood
Tabasalu Keskus II Korrus
Kallaste tn 7, 76901
www.ruuby.eu

Kirjuta meile julgelt küsimuse või mure korral! Oleme siin selleks, et aidata. Koos leiame lahendused.

Meie tiim

Horele Mone tiim koosneb kahest õest, kes on pärit otse Saaremaalt. Loodus on meiega alati kaasas käinud ning sellest tulenevalt sai loodud ka bränd Horele Mone Looduskosmeetika.

Helene Pihl

CEO
Hei, mina olen Helene. Olen kahe lapse ema ja Horele Mone üks asutajatest. Horele Mone on minu süda ning teen endast kõik, et Sina saaksid parima teenuse osaliseks. Minu tööks on siin teha müügiprojekte, turundust ning muidugi pakendan ka Sinu pakikese hoole ja armastusega. Kuid ega minu töö piirdu vaid sellega, nagu ikka iga lapsega on ka Horele Mone justkui pisike laps, kes vajab suurt hoolt ning minu tööülesannee hulka kuulub kõik, mis parasjagu tegemist vajab.

Gabriele Pihl

CEO
Hei, mina olen Gabriele ning olen ühe vahva lapse emme ja üks Horele Mone asutajatest. Horele Mone on samuti minu süda ning soovin anda endast kõik, et saaksid parima elamuse, et sinu ost ei oleks lihtsalt ost vaid, et sellele oleks lisatud killuke elamust. Minu tööks on sotsiaalmeedia - ja kodulehe haldus, lisaks ka muud igapäevased ülesanded. Lisaks on ka minu tööks panna pakikesi teele.